KURUMSAL

Yücedağ Elektrik temeli 1884 yılına dayanan bir kuruluştur. Resmi olarak Yücedağ Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. ismini 1992 yılında alan firmamız, her çeşit elektrik malzemelerinin toptan satışı, üretimi ve ithalatını yapan lider kuruluşlardandır.

Firmamızın müşterilerine, uygun fiyat ve zamanında teslimat ile satış uygulaması elektrik sektöründe olumlu bir imaj yaratmaktadır. Yüksek kalite, sürekli gelişim, iş ahlakı, çalışan memnuniyeti, takım ruhu, çevreye saygı ve müşteri odaklı hizmet şirketimizin artan Pazar payı başarısındaki en önemli faktörleridir.

Yücedağ Elektrik olarak, enerji sektörünü sürekli takip eden, güvenli ve kaliteli ürün yapısını oluşturan, gelişimlere hızlı uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran şirketlerden biri olmayı hedeflemekteyiz.

Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, maliyet odaklı bir yapı ile prensipleri ve iş ahlakını ön planda tutarak paydaşlarının memnuniyetini sağlayan, insan ve çevre sağlığını tehdit etmeden hayatı kolaylaştırıcı ürünler tasarlayan, üreten ve dünya pazarına sunan bir firma olmak.

Sektörümüzde dünyanın lider kuruluşları arasında yer almak ve iş alanlarımızı genişleterek konforlu ev ve yaşam ortamlarına katkı sağlamak.

  • SÜREKLİ GELİŞİM
  • YÜKSEK KALİTE
  • UYGUN FİYAT
  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • ÇEVREYE SAYGI
  • ZAMANINDA TESLİMAT
  • İŞ AHLAKI
  • ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ VE TAKIM RUHU

Kalite Yolculuğu

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ felsefesi, kuruluşumuzda bir yönetim felsefesi olarak benimsenmektedir.

Kuruluşumuzun büyüme yolculuğunun ivme kazandığı yıllarda Toplam Kalite Yönetimi kültürünün bir yaşam biçimi olarak hayata geçebilmesi için mevcut değerlerimiz kurum kültürü anketi ile belirlenmiştir. Her yıl yapılan öz değerlendirme ile kuvvetli yönlerimiz ve iyileştirmeye açık alanlarımız belirlenmekte, iyileştirmeye açık alanlarımızla ilgili faaliyet planları oluşturularak süreç performanslarının sürekli iyileşmesi sağlanmaktadır.


Yönetim Sistemleri Politikası

Yücedağ Elektrik San. Ve Tic. Ltd.Şti. olarak, konfor, güvenlik ve enerji verimliliğini artıran yenilikçi ürün ve insan odaklı yaşam çözümlerini tüm paydaşların memnuniyetini gözeterek tasarlar, üretir ve dünya pazarlarına sunarız.

Kirliliğin önlenmesi ve çevrenin korunması kapsamında sürdürülebilirlik yaklaşımı ile çevreci ve geri dönüşüm odaklı üretim yaparız. Atık yönetiminde kirliliği kaynağında azaltma çalışması yaparak atık oluşumunu en aza indirir, tekrar kullanımını, geri dönüşümünü, geri kazanımını ve bertarafını sağlarız.

Çalışanların iş ile ilgili yaralanmasını ve sağlığının bozulmasını önlemek için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarını sağlarız.

Kurumsal bilgilerimizin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlarız.

Vizyon, strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızın katılımını sağlayarak faaliyetlerimizi sürekli iyileştiririz.

Çünkü Güvenli

Ürünlerimizi Tam Kalite Yönetimi prensibiyle yüksek kalitede üretir ve kalite kontrol aşamasından geçmeyen hiçbir ürünü pazara sunmayız. Ürettiğimiz ürünlerin ürün ömrü ve kaliteli çalışma süresi bakımından yüksek verilerle dünyada sayılı kuruluşlardanız.

Çünkü Çevreci

Yücedağ Elektrik bünyesinde bulunan markalar, ürünlerinde kullandığı hammaddeden üretim sürecine kadar Çevre Yönetim Sisteminin gereklerini benimsemiş doğa dostu markalardır.

Çünkü Kolay

Yücedağ Elektrik zengin renk ve model seçenekleriyle her türlü yaşam alanına uygun dekoratif çözümler sunar. Son kullanıcıya kolay, hızlı ve güvenli montaj ve demontaj ürünler hayatını kolaylaştırır.